WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNO – PRZYRODNICZY „DRZEWA MOICH OKOLIC – JESIENNY ZIELNIK MULTIMEDIALNY”

Uczniowie z klasy 6b reprezentowali szkołę w Wojewódzkim Konkursie Fotograficzno – przyrodniczym „Drzewa moich okolic – jesienny zielnik multimedialny”,  przygotowanym przez Zespół Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2  im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Celem konkursu było poznanie rodzimych gatunków drzew,  prawidłowe oznaczanie ich nazw gatunkowych według kluczy i atlasów do oznaczania gatunków drzew oraz rozbudzanie i pogłębianie zamiłowania do obserwacji przyrody. Również wzbogacenie umiejętności fotografowania oraz wykorzystania programów multimedialnych do prezentowania swojej wiedzy.

Uczniowie Magdalena Filipczak, Diana Piecuch oraz Patryk Stasicki z klasy 6b przygotowali prezentacje multimedialne z własnoręcznie wykonanymi zdjęciami i opisem drzew rosnących w okolicy. Znalazły się tam również zdjęcia pięknych krajobrazów okolicy  i starodrzewia z parku położonego w Markowcach.

Dodatkowe informacje