KONKURS PLASTYCZNY

W imieniu Fundacji ING Dzieciom i Fundacji Sztuki Polskiej ING przekazuję zaproszenie do konkursu plastycznego dla dzieci w wieku 5-14 lat.

Ostatnie trzy miesiące zmieniły nasze życie. Chcemy zobaczyć, jak dzieci postrzegają ten okres. Jakie mają doświadczenia, co się u nich wydarzyło, czego się nauczyły? Na co czekają, za czym tęsknią i co stało się najprzyjemniejszym elementem nowego trybu życia?

Konkurs jest zachętą dla dzieci do opowiedzenia o swojej nowej rzeczywistości albo marzeniach o przyszłości, w formie obrazu wykonanego  dowolną techniką w formacie A4 (kredki, pastele, farby, akwarele, mazaki itp.)

Na prace czekamy do 1 lipca.

Do wygrania są atrakcyjne zestawy akcesoriów plastycznych!

Szczegóły konkursu pn. KORONTANNA, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

 

https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/konkurs-plastyczny-2020

Pozdrawiam,

Łukasz Droździk

Specjalista ds. komunikacji

 

Fundacja ING Dzieciom

Dodatkowe informacje