RAJD ROWEROWY UCZNIÓW KLASY V B

    Dnia 20.09.2019 r. świeżo „upieczeni” kierowcy- uczniowie klasy 5b pod opieką p. Leszka Pyrcaka i p. Dariusza Fila oraz rodziców p. Małgorzaty Gratkowskiej i p. Bartosza Adamskiego wyruszyli na rajd rowerowy na trasie Pobiedno-Dudyńce-Pielnia-Nowotaniec-Bukowsko-Wolica-Zboiska-Pobiedno. Uczestnicy rajdu podziwiali walory turystyczne naszej okolicy, utrwalili  sobie zasady bezpieczeństwa na drodze, reguły obowiązujące w czasie poruszania się rowerami w kolumnie i przepisy o ruchu drogowym dotyczącym rowerzystów. Niektórzy znacznie poprawili swoją kondycję fizyczną spędzając wolny czas na łonie natury.  Po około czterech godzinach jazdy z przystankami na posiłek i wspólną fotografię zmęczeni i zadowoleni rowerzyści wrócili do szkoły.
Opracował: p. L. Pyrcak 

Dodatkowe informacje