KONCERT ŻYCZEŃ DLA BABCI I DZIADKA

        Wzorem lat ubiegłych dnia 22.01.2019r. dzieci oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I –III przygotowali i zaprezentowali przedstawienie  dla swoich Babć  i Dziadków. Wdzięczni  za opiekę i troskę złożyli im bukiety życzeń wraz z piosenkami. Dzieci najmłodsze przedstawiły „Bożonarodzeniowe Jasełka”, które podtrzymały świąteczny nastrój tej uroczystości.

            Sięgając pamięcią do czasów minionych uczniowie klas I – III zaprezentowali  „Ucztę Wesela”, która wzbudziła wiele wspomnień i emocji,  a także poruszyła niejedno serce. Epizodyczne sceny wesela poprzeplatane tańcamii humorystycznymi przyśpiewkami przeniosły Senioróww świat swojej młodości, gdzie na własnym weselu goście w ten sposób się bawili.

            Uroczyste „Sto lat” i życzenia pani dyrektor Katarzyny Wojtuszewskiej   – Cap podkreśliły ważność  tego Święta oraz niepowtarzalny ich wpływ  na wychowanie młodego pokolenia. Na koniec w dowód miłości mali artyści wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.

Program artystyczny został przygotowany przez nauczycieli; p. Dorotę Urban, p. Mariolę Babiarz, p. Bożenę Skubisz, p. Bernardettę Ślusarz, p. Magdalenę Nitkę,p. Sabinę Wojciechowską, p. Halinę Pisaniak, p. Jolantę Skoczołek, a o oprawę muzyczną zatroszczył się p. Lesław Pyrcak.

Opracowały: p. D.Urban, p.M. Babiarz

Dodatkowe informacje