,,POLSKA NIEPODLEGŁA W OCZACH MAŁYCH ARTYSTÓW I PAMIĄTKACH PRZODKÓW"

 Znalezione obrazy dla zapytania stulecie niepodległościW miesiącu listopadzie wzmacniając powagę przeżywanego czasu 100 - lecia Odzyskania Niepodległości w naszej szkole została zorganizowana wystawa składająca się  z dwóch części. Pierwszą część stanowiły prace plastyczne uczniów ukazujące wymiar wolnej Ojczyzny w różnych aspektach.

Uczniowie szkoły podstawowej samodzielnie przygotowali prace dowolną techniką tak, aby ukazywała ona ważność podejmowanego wątku. Drugą część wystawy stanowiły fotografie osób z najbliższego środowiska. Pochodziły   z czasów międzywojennych. Historia na nich ukazana budziła wspomnienia i refleksję zwiedzających. Cieszyła się dużym zainteresowaniem. Również poruszała wiele ważnych wydarzeń, które miały wpływ na kształtowanie patriotyzmu i świadomości ludzi tego środowiska. Wystawę przygotowały; p. Mariola Babiarz, p. Dorota Urban i p. Bożena Skubisz.

Dodatkowe informacje