SPOTKANIE Z POLICJĄ

Znalezione obrazy dla zapytania bądź bezpieczny na drodzeDnia 18.10.2018r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie pojawiła się policja!!!

   Na szczęście były to dwie przemiłe policjantki; panie z Zespołu ds. Nieletnich, mł. asp. Izabela Rowińska-Ciępiel i asp. Lidia Rakoczy z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, które spotkały się z uczniami klas I – VI szkoły podstawowej.

Wspólnie z uczniami przypomniały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zwracały  uwagę na niebezpieczeństwa, które zagrażają młodzieży idącej i wracającej ze szkoły. Duże wrażenie wywarły słowa policjantek, które mówiły o przemocy psychicznej, fizycznej oraz cyberprzemocy.

 Przestrzegały przed takimi zachowaniami w naszej szkole. Aby nigdy one nie miały miejsca!

 Opracował: p. A. Zagórski

Dodatkowe informacje