„PRZYŁAPANI NA CZYTANIU” – KONKURS FOTOGRAFICZNY

Znalezione obrazy dla zapytania czytelnictwoW szkolnej bibliotece nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego – „Przyłapani na czytaniu”. Konkurs adresowany był do uczniów szkoły, został zorganizowany w ramach programu wieloletniego - „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.

Głównym celem konkursu była promocja i popularyzacja czytelnictwa jako forma spędzania wolnego czasu oraz promocja książki i czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Aby spełnić wymogi konkursu należało wykonać i dostarczyć zdjęcia, których tematem było „CZYTANIE”, a dokładniej osoba „przyłapana" na czytaniu (w domu, w miejscach publicznych, np. szkoła, sklep, droga, plac zabaw, autobus, plener, itp.) Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział tylko trzy czujne obserwatorki i one  znalazły się w gronie laureatów:

I miejsce Wiktoria Radwańska kl. V

II miejsce Klaudia Maciejko i Wiktoria Jadwisieńczak kl. VI

Dziewczęta otrzymały dyplomy oraz nagrody.Serdeczne gratulacje!!

  Opracowały: M. Ambicka i W. Przyboś

Dodatkowe informacje