KONKURS BIBLIJNY

Znalezione obrazy dla zapytania gratulacjeW  bieżącym roku szkolnym jak co roku Wydział Nauki Katolickiej zorganizował Konkurs Biblijny pod hasłem „Duch Święty napełnia nas swoją mądrością i łaską.” Jego przedmiotem była znajomość Ewangelii wg. Świętego Łukasza i Dziejów Apostolskich.

Etap szkolny odbył się w listopadzie. Trzech uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu: Jakub Kołodziej- kl. VII, Hubert Kołodziej- kl. VI, Karol Adamski- kl. VI.W II etapie dekanalnym brało udział 18 uczestników z 6 szkół. Uczeń Hubert Kołodziej zajął III miejsce- zakwalifikował się tym samym do finału, który odbędzie się w maju w  Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu. Uczeń Jakub Kołodziej zdobył IV miejsce. Wszystkim gratulujemy a Hubertowi życzymy owocnej lektury Pisma Świętego, oraz sukcesu w etapie diecezjalnym.   

Opracowała: p. B. Ciepły

Dodatkowe informacje