KONKURS REGIONALNY ,,W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

Znalezione obrazy dla zapytania w zdrowym ciele zdrowy duch Z inicjatywy p. K. Rachwał i p. W. Przyboś uczennice klasy trzeciej gimnazjum – Natalia Biel i Kamila Tokarz wzięły udział w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach. Tematem konkursu był ,,Wpływ żywności modyfikowanej genetycznie na zdrowie człowieka”.

Uczennice wykonały plakat i prezentację na w/w temat, którą należało w interesujący sposób przedstawić. W konkursie brało udział 12 dwuosobowych zespołów z różnych szkół. Prace naszych uczennic zostały ocenione najwyżej i zajęły one I miejsce. Finał konkursu miał miejsce 21 lutego 2018r. Gratulujemy Natalii i Kamili i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: p. K. Rachwał

Dodatkowe informacje