XVIII REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH

Znalezione obrazy dla zapytania ignac tokarczuk   W dniu 23.02. 2018 uczniowie naszej szkoły – Jakub Kołodziej- kl. VII,  Julia Sabat –VII, Martyna Ciepły- kl. II gimnazjum brali udział w XVIII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Wielkich Polakach, poświęconej Arcybiskupowi Ignacemu Tokarczukowi.

Olimpiada ma na celu szerzenie znajomości postaci niezłomnego pasterza, wybitnego Polaka, obrońcy prawdy, nauczyciela i wychowawcy. II etap archiprezbiteralny był etapem pisemnym i odbywał się w Sanoku. Zgromadził 75 uczestników. Uczeń naszej szkoły Jakub Kołodziej  uzyskał największą ilość punktów i zdobył  zaszczytne I miejsce. W kolejnym III etapie, który odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu naszą szkołę będzie reprezentował Jakub .Wszystkim uczniom gratulujemy a Jakubowi życzymy dalszych sukcesów.         

Opracowała: p. B. Ciepły

Dodatkowe informacje