BEZPIECZNI NA STOKU

   Znalezione obrazy dla zapytania bezpieczni na stoku W celu poprawy bezpiecznego funkcjonowania w życiu codziennym zarówno podczas nauki jak i zabawy uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. ”Stok nie jest dla bałwanów” ogłoszonym przez  Komendę Główną Policji w Warszawie.

Po dogłębnym omówieniu na lekcjach problematyki związanej z zachowaniem bezpieczeństwa poruszania się na stoku i utrwaleniu Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej uczniowie wykonali prace plastyczne które następnie zostały ocenione przez szkolne jury. Do organizatorów  przesłano prace następujących uczniów: z klasy 1- Kacperka Bończaka, Wiktora Cyganika, Kornelii Cypcarz, Oli  Borończyk, Mileny Rajskiej, Przemysława Wożniczaka i Martynki Paryga. Z klasy 2 wybrano prace Marcina Bodnara i Maksymiliana Ciesielczyka, a z klasy 3b Martynki Kindlarskiej , Diany Piecuch,

 Mateusza Słyszyka i Julii Sobolak. Wierzymy, że prace naszych uczniów zdobędą uznanie również w oczach warszawskiej komisji centralnej, czego wszystkim gorąco życzymy.

 

Opracowała; p. D. Urban

Dodatkowe informacje