ZAPRZĘGIEM KONNYM ZWIEDZAMY ŚWIAT

 Znalezione obrazy dla zapytania kulig    Dnia 21. 02. 2018r. uczniowie klasy I wraz ze swoją wychowawczynią p. Dorotą Urban i p. Sylwią Rajską uczestniczyli w wycieczce do Sanoka. Celem tego wyjazdu było zwiedzanie pobliskich okolic podczas konnego kuligu oraz spotkanie przy  posiłku w restauracji.

Wspaniała mroźna i słoneczna aura pozwalała dzieciom dostrzec piękno odchodzącej już zimy oraz doświadczyć trudu przemieszczania się i pokonywania dużych odległości w czasach gdy nie było jeszcze mechanicznych środków transportu.

       W kolejnej części wycieczki uczniowie spędzili czas w pobliskiej restauracji, aby tam wykazać się dobrą znajomością savoir-vivre w trakcie spożywania drugiego śniadania.

          Pobyt w restauracji oraz zabawy na śniegu sprawiły uczniom wiele radości i zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu.

Opracowała; p. D. Urban

Dodatkowe informacje