KONKURS PLASTYCZNY ,,MOJE BOŻE NARODZENIE"

Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny „Moje Boże Narodzenie" organizowany był przez bibliotekę szkolną. Temat prac konkursowych umożliwiał zastosowanie różnorodnych technik plastycznych i propagował bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje. Prace zachwycają kolorystyką, emanują radością, wyróżniając się różnorodnością technik, doborem formy oraz ciekawymi rozwiązaniami kompozycyjnymi.
Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących uczniów:
I miejsce – Krzysztof Adamski kl. III b
II miejsce – grupa przedszkolna 3, 4 latki
III miejsce – Wiktoria Adamska kl. 0
oraz wyróżnienie dla:
Nikoli Solon i Wiktorii Bodnar z kl. IV b
Nagrody rzeczowe wraz z pamiątkowymi dyplomami laureatom konkursu wręczyła                                                          p. Dyrektor Elżbieta Jurkiewicz

Dodatkowe informacje