UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

We wszystkich polskich szkołach w piątek, 23 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W naszej szkole, tę uroczystość poprzedziła Msza Święta w kościele, a następnie w szkole rozpoczęła się akademia. Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Jurkiewicz dziękując uczniom i nauczycielom za trud pracy i rodzicom za udaną współpracę. Dalsza część uroczystości należała do uczniów 2 i 3 klasy gimnazjum. Tegoroczni absolwenci podziękowali wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom i organowi prowadzącemu za wspólnie przeżyte lata nauki, po czym zaprosili wszystkich do obejrzenia krótkiej inscenizacji słowno-muzycznej, do której sami napisali scenariusz, byli jej reżyserami i aktorami. Uczniowie kl. 2 gimnazjum złożyli swoim starszym kolegom i koleżankom najlepsze życzenia życząc samych sukcesów w nowych szkołach i spełnienia marzeń. Na pamiątkę wspólnie spędzonych lat wręczyli absolwentom skromne upominki.

WAKACJE CZAS ROZPOCZĄĆ

Opracował: SU

 

Dodatkowe informacje