BEZPIECZNE WAKACJE 2018

 Znalezione obrazy dla zapytania bezpieczne wakacje   W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną  z bezpieczeństwem dzieci. W ramach edukacji w tym kierunku, 18 czerwca uczniowie klas I-III SP uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym Gminy Bukowsko. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą

Czytaj więcej...

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ ...

Rok szkolny 2017/2018 został ogłoszony ,,Rokiem dla Niepodległej”, a w związku z tak ważnym wydarzeniem, jak zbliżająca się 100 – rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie ZS Pobiedno odwiedzili Stolicę.

Przygoda dla 46 uczniów z klasy VI, VII a także kilku uczniów z kl. IV i V zaczęła się wcześnie rano, pogoda sprzyjała, humory dopisywały i czekało wiele atrakcji.

Zwiedzanie rozpoczęło się od lotniska Chopina, na którym z tarasu widokowego można było obserwować startujące i lądujące maszyny - samoloty.

 

Czytaj więcej...

WYJAZD DO WOLI SĘKOWEJ

 Znalezione obrazy dla zapytania nie święci garnki lepią Jak mówi przysłowie ʺnie święci garnki lepiąʺ. Malowanie na szkle też może przydarzyć się każdemu chętnemu.
            Z tajnikami obydwu tak dawniej popularnych, a dzisiaj nieco zapomnianych technik plastyki użytkowej, zapoznali się uczniowie klasy II i IIIa. 10 maja gościli w Uniwersytecie Ludowego Rękodzieła Artystycznego w Woli Sękowej.

Czytaj więcej...

FINAŁ OLIMPIADY BIBLIJNEJ

         Znalezione obrazy dla zapytania brawo                                   

W dniu 15.05.2018 w Seminarium Duchownym w Przemyślu, odbył się III etap Konkursu Biblijnego pod hasłem ” Duch Święty napełnia nas swoją mądrością i łaską”. Do finału przystąpiło 118 uczniów ze 106 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VI – Hubert Kołodziej. Zajął 14 miejsce i znalazł się w gronie laureatów. Ucznia przygotowywała p. Barbara Ciepły. Gratulujemy!!!

Opracowała: p. B. Ciepły

 

WYCIECZKA ROWEROWA

   Dnia 30 maja 2018 r. uczniowie klas VI, VII i II gimnazjum wyruszyli na rajd rowerowy na trasie Pobiedno-Dudyńce-Pielnia-Nowotaniec-Bukowsko-Wolica-Zboiska-Prusiek-Pobiedno. Uczestnicy rajdu podziwiali walory turystyczne naszej okolicy, utrwalili  sobie zasady bezpieczeństwa na drodze oraz reguły obowiązujące w czasie poruszania się rowerami w kolumnie. Niektórzy znacznie poprawili swoją kondycję fizyczną, spędzając wolny czas na łonie natury.    Po 3 godzinach uczniowie zmęczeni i zadowoleni wrócili do szkoły.
Opracowali: D. Mazur, L. Pyrcak, D. Fil

Dodatkowe informacje