NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły   najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy zdrowych, pogodnych świąt, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością, dużo zdrowia, wzajemnej życzliwości, radosnego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"                

                                             Dyrekcja                      

                                                                                   

                                     

ZEBRANIE Z RODZICAMI

 Serdecznie zapraszamy Rodziców   25.04.2019 (czwartek) na zebranie z rodzicami.

O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców z dyrektorem szkoły. O godz. 16.30 odbędzie się  spotkanie na dolnym korytarzu z dyrektorem, a następnie spotkanie z wychowawcami w klasach.

 

KWIAT NASZEJ MŁODZIEŻY

W dniach od 15 do 17.04.2019 r. uczniowie klasy ósmej po raz pierwszy zmagali się z egzaminem ósmoklasisty,  rozwiązując arkusze egzaminacyjne z przedmiotów: język polski, matematyka i język angielski.
W dniu zakończenia roku szkolnego każdy uczeń otrzyma zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Opracowała: p. D. Mazur

OGŁOSZENIE

 Dyrekcja szkoły informuje, że w dniach 18, 19 oraz 23 kwietnia 2019r. szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.  Zajęcia będą odbywać się w małej szkole (budynek przedszkola).

W czasie określonym tygodniowym rozkładem zajęć  uczniowie będą mieli zorganizowany czas w formie zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

Przedszkole w tych dniach pracuje zgodnie z harmonogramem.

 

KSIĄŻKA W TEATRZE I W BIBLIOTECE

 Dnia 25 marca br uczniowie klas I - III wraz wychowawcami uczestniczyli w spektaklu pt." Przygody Sindbada Żeglarza" przedstawionego na lodzie. Aktorzy  - bohaterowie baśni w pięknych kolorowych baletowych strojach wygrywali swoje role podczas jazdy na łyżwach. Ta niepowtarzalna sceneria wzbogacona efektami dodatkowymi ( gra ognia, światła, pokazy kaskaderskie) wywarła na młodych widzach niebywałe wrażenie.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje