W KARNAWALE, SAME BALE

Znalezione obrazy dla zapytania bal karnawałowyDnia 7 lutego br. w naszej szkole tradycyjnie odbył się bal karnawałowy dla całej społeczności szkolnej. Dzieci przedszkolne i uczniowie klas młodszych poprzebierani za postacie z wielu baśni i bajek bawiły się przy atrakcyjnej muzyce. Zabawy i konkursy z animatorami uatrakcyjniały bal. Rodzice zatroszczyli się o słodki poczęstunek , który sprawił dzieciom wiele radości.

W godzinach popołudniowych młodzież naszej szkoły bawiła się równie doskonale. Był to zasłużony czas dla wszystkich, gdyż po wielu miesiącach nauki uczniowie mogli już odczuć radość z nadchodzących ferii.

Opracowała; p.D. Urban

ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY BUKOWSKO W SPRAWIE REKRUTACJI NA ROK SZK. 2019/2020

 

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga gifINFORMACJE O TERMINACH REKRUTACJI W ZAKŁADCE

,,DLA RODZICÓW."

Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

CZĄSTKA CIEBIE POZOSTAŁA NA WZGÓRZU W ZBOISKACH

Znalezione obrazy dla zapytania znicz dla nauczycielaZ wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci 
Anny Dobrzańskiej-

emerytowanej nauczycielki
naszej serdecznej Koleżanki, wspaniałej Nauczycielki,  Wychowawczyni.

Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół , wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 13.02.2019 roku o godz. 14.00

w Kościele Parafialnym w Prusieku.
Pogrążeni w głębokim smutku -dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, rodzice, uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie.

„KOLĘDOWANIA NIGDY ZA WIELE”

     Znalezione obrazy dla zapytania koledowanie       Dnia 20.01.2019r. w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Dudyńcach odbyło się parafialne świąteczne spotkanie opłatkowe z seniorami naszego środowiska. Wspólne kolędowanie rozpoczęło się od modlitwy i odczytania fragmentów Pisma Świętego przez księdza proboszcza Romana Sękowskiego.

Następnie grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie przedstawiła „Bożonarodzeniowe Misterium” z odśpiewaniem wielu tradycyjnych kolęd. Po części artystycznej ks. Proboszcz łamiąc się opłatkiem złożył serdeczne życzenia. Po czym zebrani nawzajem składali sobie życzenia i częstowali się przygotowanymi tradycyjnymi potrawami.

Świąteczny nastrój tego spotkania podtrzymywany był przez wspólne śpiewanie kolęd dzieci  i osób dorosłych przy akompaniamencie saksofonu, fletu i akordeonu na których grali; pan Lesław Pyrcak, Klaudia Ambicja, Mateusz Rygiel.

Uroczystość została przygotowana przez Ks.Proboszcza  przy współpracy Szkolnego Wolontariatu pod nadzorem p. Marioli Babiarz i p. Doroty Urban.

Opracował: Szkolny Wolontariat

REKRUTACJA DO PROJEKTU

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY BUKOWSKO

 

Wójt Gminy Bukowsko zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu „Rozwijamy kompetencje cyfrowe  w Gminie Bukowsko”. Projekt skierowany jest do Mieszkańców Gminy Bukowsko w wieku 25 – 74 lata, którzy są zainteresowani zwiększeniem kompetencji cyfrowych.

Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.  Każdy uczestnik będzie pracował przy  sprzęcie informatycznym. Ponadto w ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe.

Tematyka szkoleń:
„Rodzic w Internecie”
„Mój biznes w sieci”
„Moje finanse i transakcje w sieci”
„Działam w sieciach społecznościowych”
„Tworzę własną stronę internetową (blog)”
„Rolnik w sieci”
„Kultura w sieci”

Szkolenia realizowane będą w 3 miejscach na terenie Gminy, w zależności od preferencji uczestników:
– Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie

- Zespół Szkół w Bukowsku

- Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolicy

Zajęcia w ramach jednego modułu szkoleniowego (16 godz. dydaktycznych), będą realizowane w trybie (4 dni x 4 godziny lekcyjne), zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem.

W trakcie szkoleń przewidywane są przerwy kawowe.

Nabór uczestników do projektu rozpoczyna się w dniu 11 lutego 2019 r. i będzie prowadzony na bieżąco, do momentu uzyskania pełnej liczby uczestników.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa w sekretariacie ww. szkół.

 

                     Partnerzy projektu:

 

Dodatkowe informacje