UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 Znalezione obrazy dla zapytania bukiet dla nauczycieli „Wszystko się kończy, wszystko przeminie
   I sen się przerwie – słodkie marzenie,
  Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
  I wciąż trwać będzie, a tym jest – wspomnienie.”

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2017/2018 zakończony, a przed nami dwa miesiące wakacji. Uroczyste  zakończenia roku szkolnego, które miało miejsce 22 czerwca 2018 r., zgromadziło uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO DUKLI

Znalezione obrazy dla zapytania wycieczka 21 maja uczniowie klasy pierwszej, drugiej, czwartej i piątej  brali udział w wycieczce do Dukli. Odwiedziliśmy tam siedzibę Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych. Pani przewodnik opowiedziała nam o formach ochrony przyrody na Podkarpaciu i o florze i faunie tego regionu.

Czytaj więcej...

„PRZYŁAPANI NA CZYTANIU” – KONKURS FOTOGRAFICZNY

Znalezione obrazy dla zapytania czytelnictwoW szkolnej bibliotece nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego – „Przyłapani na czytaniu”. Konkurs adresowany był do uczniów szkoły, został zorganizowany w ramach programu wieloletniego - „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNE WAKACJE 2018

 Znalezione obrazy dla zapytania bezpieczne wakacje   W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną  z bezpieczeństwem dzieci. W ramach edukacji w tym kierunku, 18 czerwca uczniowie klas I-III SP uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym Gminy Bukowsko. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą

Czytaj więcej...

WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ ...

Rok szkolny 2017/2018 został ogłoszony ,,Rokiem dla Niepodległej”, a w związku z tak ważnym wydarzeniem, jak zbliżająca się 100 – rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie ZS Pobiedno odwiedzili Stolicę.

Przygoda dla 46 uczniów z klasy VI, VII a także kilku uczniów z kl. IV i V zaczęła się wcześnie rano, pogoda sprzyjała, humory dopisywały i czekało wiele atrakcji.

Zwiedzanie rozpoczęło się od lotniska Chopina, na którym z tarasu widokowego można było obserwować startujące i lądujące maszyny - samoloty.

 

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje